Nacházíte se zde: Úvod » Pro zákazníky » Nápověda » Webmail

Webmail


nahoru

Práce s webmailem

Webová rozhraní pro práci s poštou nabízíme dvě:

V obou případěch se jedná se o standardní aplikace vytvořené v PHP. Jako takové májí samozřejmě svá omezení, například v možnostech nastavení či při práci s větším množstvím dat. Proto webmail doporučujeme používat pouze jako doplňkový nástroj pro práci s poštou. Lepší komfort a možnosti Vám poskytne použití nějakého programu pro práci s poštou, který máte instalován na Vašem počítači.


nahoru

Přihlášení do webmailu

Přihlašovacími údaji pro přihlášení do správy e-mailové schránky přes webové rozhraní je celý název Vaší e-mailové schránky (tedy ve tvaru jmeno_schranky@vase_domena.koncovka) a Vaše heslo pro danou schránku.


nahoru

Mazání zpráv

Odstraněním zprávy ve webmailu (pomocí tlačítka Odstranit nebo obdobného) se zpráva fyzicky nesmaže, ale pouze přesune do složky "Odpad" či "Koš" (pokud si tuto automaticky vytvořenou složku nesmažete). Teprve ostraněním zprávy z této složky dojde k jejímu fyzickému vymazání ze serveru. V systému SquirrelMail je složku "Odpad" možné vyprázdnit najednou - tlačítkem Vysypat v levé části stránky v přehledu složek.

Složka pro smazané zprávy je také promazávána automaticky - jsou v ní ponechávány pouze zprávy mladší 30 dnů.


nahoru

Odesílání zpráv

Při posílání e-mailů z webmailu je omezena velikost odesílaných příloh na 8 MB. Zároveň je aplikováno i omezení na počet odeslaných zpráv jedním uživatelem. Tento limit je 300 za hodinu, bližší informace jsou k dispozici na stránce Politiky SMTP serverů.


nahoru

Zpět na přehled nápovědy

Flash disk ke každému webhostingu

Další domény za akční ceny

Ocenění Českého hostingu - Nejlepší webhosting PHP + MySQL a Webhosting roku Twitter Českého hostingu

Potřebujete poradit?
Jsme online