Nacházíte se zde: Úvod » Akce » TOP HOSTINGY 2009

TOP HOSTINGY 2009

Server Hostingy.cz pořádá 1. ročník soutěže TOP HOSTINGY. Český hosting se účastní hlasování ve dvou kategoriích a budeme rádi, pokud naši službu oceníte svým hlasem.

TOP HOSTINGY 2009

Akce již skončila.

Termíny hlasování

Od 28. 9. 2009 do 1. listopadu 2009 můžete svými hlasy podpořit náš webhosting Český hosting. Do soutěže TOP HOSTINGY 2009 se přihlásilo 17 společností s více než 30 webhostingovými programy.

Kategorie

Český hosting se účastní dvou kategorií:

V soutěži nás můžete podpořit hlasováním na adrese top.hostingy.cz.

Hlasujte pro Český hosting v soutěži TOP HOSTINGY 2009

Hlasování poroty

Nejkvalitnější webhosting vybere odborná porota, ve které zasedne například expert na PHP Jakub Vrána, Aleš Janda, který provozuje službu monitoring serverů, David Polesný a Petr Krčmář - šéfredaktoři serverů Živě.cz a Root.cz. Hodnotit se bude např. zřízení webhostingu, jeho parametry, konfigurace webserveru a e-mailové služby.

Odborná porota udělí cenu pro absolutního vítěze.

Hlasování veřejnosti

Kromě odborné poroty můžete dát hlas svému oblíbenému webhostingu i Vy. Hlasovat můžete až do 1. listopadu. Výsledky budou vyhlášeny 18. listopadu. Ze všech hlasujících bude vylosováno 6 výherců, první získá mini notebook ASUS EEE, další poukázku na nákup knih vydavatelství Computer Press v hodnotě 500 Kč.

Podpořte Český hosting hlasováním na adrese top.hostingy.cz.


Soutěž pořádá web Hostingy.cz jehož cílem je poskytnout zákazníkům lepší informace při výběru webhostingu a pomoci zlepšit kvalitu webhostingových služeb na českém trhu.


Provozovatel THINline s.r.o. si vyhrazuje právo změnit podmínky akce nebo akci předčasně ukončit.


zpět na přehled

Potřebujete poradit?
Jsme online