Nacházíte se zde: Úvod » Pro zákazníky » Hostingové zprávy » Můj Český hosting - nová klientská sekce

Můj Český hosting - nová klientská sekce

19. 12. 2008

V lednu oslavíme s naší službou Český hosting páté narozeniny a při této příležitosti představíme také novou klientskou sekci Můj Český hosting.

Pilotní provoz nové klientské sekce

Dnes jsme spustili pilotní provoz nové klientské sekce pro veřejné testování našimi klienty. Současná klientská sekce dobře slouží již 5 let, nicméně z důvodu rozšiřování našich služeb a možností jejich konfigurace jsme se rozhodli ji přepracovat, rozšířit a spolu s tím ji dát i kompletně novou podobu. Současná klientská sekce bude v provozu do ukončení veřejného testování té nové.

Novou klientskou sekci jsme nazvali Můj Český hosting a najdete ji na adrese https://muj.cesky-hosting.cz. Aplikace je plně funkční, všichni zákazníci služby Český hosting se do ní mohou přihlásit se svými stávajícími přístupovými údaji a používat ji ke správě svých domén a hostingových služeb.

V první fázi nabízí aplikace Můj Český hosting kompletní funkcionalitu původní klientské sekce v nové podobě a některé zcela nové funkce. Nejvýznamnějšími jsou možnost povolení používání souboru .htaccess a možnost volby kódování PostgreSQL databáze při jejím založení. V dalších fázích ji budeme postupně rozšiřovat o plánované nové vlastnosti. Budou to nejen funkce týkající se hostingových služeb či správy účtu, připravujeme například i zvláštní sekci pro uživatele virtuálních a dedikovaných serverů.

Budeme velmi rádi, pokud se také zapojíte do testování nové klientské sekce a podělíte se s námi o Váš názor, připomínky i návrhy na možná vylepšení. Naším cílem je mít Můj Český hosting co nejlepší, abyste byli co nejvíce spokojení.

Závěrem všem přejeme krásné a příjemné prožití vánočních svátků a vše nejlepší do nového roku!


Fotogalerie

Na detail fotografie se dostanete po kliknutí na náhled nebo popis. Fotografie se otevírá do nového okna.

Komentáře

přidat komentář


1

Michal Škrabálek | 19. 12. 2008, 12:11:10 | http://www.skrabalek.cz

Bezva. Výrazně vyšší přehlednost, moderní grafické zpracování, příjemné prostředí. Děkuji za možnost přímého povoleni .htaccess. Ještě by bylo dobré zvýšit defaultní memory limit, aktuální nastavení nestačí ani na zmenšení 1600x1200 fotky pomocí PHP.

Jinak jsou vaše služby ve většině parametrů před konkurencí. Mám možnost porovnávat se spoustou jiných hostingů a zejména v technické podpoře necháváte konkurenci vzadu (rychlé vyřizování požadavků, přesné a slušné odpovědi, ochota). Také proto u vás hostuji 40+ webů.

Díky a jen tak dál!

2

Jan Bartoš | 30. 12. 2008, 01:04:29 | http://www.janbartos.net

Souhlasím, ze stejných důvodů používám a doporučuji ČH. Díky za všechny změny a držím palce!

JB

3

Štěpán Mejzlík | 2. 1. 2009, 15:40:04 | http://www.english-online.cz

Zdravím,

z nového administračního rozhraní jsem doslova unešen. Použitelnost, přehlednost, grafické zpracování, technická funkčnost, vše limitně se blížící dokonalosti :-)

Jen tak dál, pánové, už tak vás doporučuji kde můžu, tak mám teď o argument víc

Štěpán Mejzlík

4

Jakub Hejda | 3. 1. 2009, 16:46:24 | http://www.clickmedia.cz

To je krásný dárek do roku 2009! Děkuji.
Administrace je velice přehledná a designově modernější. Nastavení .htaccess - supr.

Co se týče nastavení serveru, memory_limit nebude nikdy dost vysoký, ale také bych se rád přimluvil za zvýšení.

Všem svým klientům tento hosting doporučuji.


Přidání komentáře

Každý vložený komentář je zkontrolován a teprve poté zveřejněn. Příspěvky, které nebudou k tématu, nezajímavé nebo vulgární nebudou zveřejněny. Komentáře také neslouží k řešení záležitostí zákaznické podpory. Komentář vkládejte pouze jednou, schválení by mělo probíhat do 24 hodin.

Váš komentář

Autor: *
E-mail:
WWW:
Komentář: *
Nepoužívejte HTML značky.
Sečtěte a zaokrouhlete 5.8+6

Potřebujete poradit?
Jsme online