Nacházíte se zde: Úvod » Pro zákazníky » Hostingové zprávy » Nový SMTP server

Nový SMTP server

20. 12. 2006

Nasadili jsme nové řešení SMTP serveru pro zvýšení výkonu a provozních kapacit odesílané pošty Českého hostingu.

Dnes jsme ukončili pilotní provoz nového řešení SMTP serveru, který plynule nahradí stávající SMTP server. Nové řešení zvýší naše provozní výkony v odbavování odesílané pošty a pro klienty bude znamenat zvýšení kvality této služby.

Změna nastavení v e-mailových klientech

Všichni klienti Českého hostingu, kteří využívají náš SMTP server, budou muset provést změnu v nastavení svých e-mailových klientů (např. MS Outlook, Outlook Express, Thunderbird, atd.) z původního serveru pro odchozí poštu (smtp serveru) z mail.cesky-hosting.cz nově na smtp.cesky-hosting.cz.

Veškerá ostatní nastavení zůstávají beze změn (tzn. e-mailové schránky, přístupová hesla, nastavení POP3, IMAP atd.)
Pro usnadnění provedení změny v nastavení můžete využít nápovědu, kde jsou obrázky z nastavení různých e-mailových klientů.

Klientů nevyužívající SMTP servery Českého hostingu (např. využívající servery svých poskytovatelů připojení k Internetu) se tato změna netýká.

Původní SMTP server provozovaný na adrese mail.cesky-hosting.cz bude v provozu až do konce ledna 2007. V případě dotazů se neváhejte obrátit na naši zákaznickou podporu.


Komentáře

přidat komentář


1

Ondra | 21. 12. 2006, 22:16:23 | http://www.parniky-praha.eu

Prima darek k Vanocum :)

2

Radovan | 23. 12. 2006, 14:08:39 |

Díky. A jak Českému hostingu tak všem klientům přeji hezké Vánoce.


Přidání komentáře

Každý vložený komentář je zkontrolován a teprve poté zveřejněn. Příspěvky, které nebudou k tématu, nezajímavé nebo vulgární nebudou zveřejněny. Komentáře také neslouží k řešení záležitostí zákaznické podpory. Komentář vkládejte pouze jednou, schválení by mělo probíhat do 24 hodin.

Váš komentář

Autor: *
E-mail:
WWW:
Komentář: *
Nepoužívejte HTML značky.
Sečtěte a zaokrouhlete 10.5+10

Potřebujete poradit?
Jsme online