Nacházíte se zde: Úvod » Pro zákazníky » Nápověda » Objednávky a platby

Objednávky a platby


nahoru

Virtuální a dedikované servery

Virtuální a dedikované servery jsou služby nabízející vyhrazený hosting. Jsou vhodné pro aplikace, které nejsou svým charakterem či požadavky vhodné na sdílený hosting - buď svou vysokou provozní náročností, nebo nestandardními požadavky na nastavení služeb. Druhým důvodem využití je možnost provozovat na nich nez dalších poplatků neomezené množství domén. Bližší informace o naší nabídce těchto služeb najdete na stránkách www.spolehlive-servery.cz.


nahoru

Objednávka služeb

Pokud již jste zákazníkem Českého hostingu, pak objednávku virtuálního serveru proveďte z klientské sekce z části Objednávky ze záložky Objednávka serveru. Server tak bude automaticky přiřazen k Vašemu stávajícímu uživatelskému účtu. V objednávce si zvolte variantu virtuálního serveru a platební období. Po odeslání a zpracování objednávky Vám na kontaktní e-mail přijdou informace o platbě za první období. Po přijetí příslušné platby bude server zřízen a můžete jej začít využívat.

Nejste-li ještě zákazníkem Českého hostingu, objednávku proveďte na stránce objednávky na webu spolehlive-servery.cz. V objednávce si zvolte variantu virtuálního serveru, platební období a zadejte Vaše kontaktní a fakturační údaje. Po odeslání a zpracování objednávky Vám na kontaktní e-mail přijdou informace o platbě za první období a také přístupy do klientské sekce, kde následně můžete provádět správu veškerých služeb. Po přijetí příslušné platby bude server zřízen a můžete jej začít využívat.

Dedikované servery jsou zřizovány po sepsání smlouvy o pronájmu, v níž jsou stanoveny individuální podmínky pronájmu.


nahoru

Platby

Virtuální servery jsou hrazeny na základě výzev k úhradě vystavovaných předem na období zvolené v objednávce. Informace o platbě jsou vždy zasílány na kontaktní e-mail. Daňový doklad - faktura je vystavena vždy po přijetí požadované platby a je v elektronické podobě zaslána e-mailem.

Způsob úhrady dedikovaných serverů je vždy stanoven individuálně ve smlouvě o pronájmu.


nahoru

Zpět na přehled nápovědy


Potřebujete poradit?
Jsme online