Nacházíte se zde: Úvod » Pro zákazníky » Nápověda » Quick.Cart (e-shop)

Quick.Cart (e-shop)


nahoru

Quick.Cart

Instalace tohoto systému je možná jednoduše z klientské sekce s využitím funkce instalace aplikace na jedno kliknutí. Bližší informace získáte na stránce Instalace na jedno kliknutí.

Quick.Cart je open source systém pro internetový obchod, vytvořený v PHP, který pro svůj běh nepotřebuje databázi (data ukládá do souborů na serveru). Domovská stránka projektu je na webu http://opensolution.org/.

Uvedené informace se týkají české verze 3.3 (jiné verze a rozšíření systému mohou pracovat jinak), další najdete na stránkách projektu. Systém funguje na našich serverech s PHP 4 i PHP 5.


nahoru

Instalace

  1. Nakopírujte skripty aplikace na server do adresáře příslušné (sub)domény.
  2. Je-li Vaše doména na serveru s PHP 4, bude třeba provést změnu přístupových práv - práva adresářů files/, db/, config/ a lang/ a vnořených adresářu v nich změnte na 707 (čtení a zápis všemi). Práva všech souborů v těchto adresářích nastavte na 606 (čtení a zápis vlastníkem a ostatními). Nastavení proveďte pomocí Vašeho FTP (SFTP/SCP) klienta.
  3. K zprovoznění aplikace již nejsou třeba další kroky, výchozí uživatelské jméno a heslo pro správu je admin/admin. Tyto údaje po prvním přihlášení do administrace samozřejmě změňte.

nahoru

Zpět na přehled nápovědy

Další domény za akční ceny

Ocenění Českého hostingu - Nejlepší webhosting PHP + MySQL a Webhosting roku Twitter Českého hostingu

Potřebujete poradit?
Jsme online