Nacházíte se zde: Úvod » Pro zákazníky » Nápověda » Webmail

Webmail


nahoru

Práce s webmailem

Nabízíme Vám dva různé webmaily pro práci s poštou:

Obě webmailová rozhraní jsou běžné webové aplikace a mají tím svá omezení, například v možnostech nastavení, při práci s větším množstvím dat, nebo uživatelském komfortu. Webmail proto doporučujeme používat pouze jako doplňkový nástroj pro práci s poštou.

Maximální komfort a možnosti Vám poskytne použití některého programu pro práci s poštou jako Outlook, Thunderbird, Apple Mail apod., který máte instalován na Vašem počítači či mobilu.


nahoru

Přihlášení do webmailu

K Vaší schránce se přihlaste:

  • Jméno/uživatel: celou svou e-mailovou adresou (tedy ve tvaru jmeno_schranky@vase_domena.koncovka - např. karel@cesky-hosting.cz)
  • heslo: heslo, které jste si k Vaší e-mailové schránce nastavili v klientské sekci

nahoru

Mazání zpráv

Odstraněním zprávy ve webmailu (pomocí tlačítka Odstranit nebo obdobného) se zpráva fyzicky nesmaže, ale pouze přesune do složky "Odpad" či "Koš" (pokud si tuto automaticky vytvořenou složku nesmažete). Teprve ostraněním zprávy z této složky dojde k jejímu fyzickému vymazání ze serveru. V systému SquirrelMail je složku "Odpad" možné vyprázdnit najednou - tlačítkem Vysypat v levé části stránky v přehledu složek.

Složka pro smazané zprávy je také promazávána automaticky - jsou v ní ponechávány pouze zprávy mladší 30 dnů.


nahoru

Odesílání zpráv

Při posílání e-mailů z webmailu je omezena velikost odesílaných příloh na 8 MB. Zároveň je aplikováno i omezení na počet odeslaných zpráv jedním uživatelem. Tento limit je 300 za hodinu, bližší informace jsou k dispozici na stránce Politiky SMTP serverů.


nahoru

Zpět na přehled nápovědy

Další domény za akční ceny

Ocenění Českého hostingu - Nejlepší webhosting PHP + MySQL a Webhosting roku Twitter Českého hostingu

Potřebujete poradit?
Jsme online