Nacházíte se zde: Úvod » Pro zákazníky » Nástroje pro správu

Nástroje pro správu

Na této stránce jsou uvedeny webové nástroje, které slouží pro správu a práci s hostingovými službami.

Klientská sekce

je on-line centrum, které Vám umožňuje kompletní správu služeb, které si u Českého hostingu objednáte. V klientské sekci můžete pohodlně nastavovat e-mailové schránky, SFTP/SCP a FTP přístupy, databáze, vlastnosti webserveru a další služby. Naleznete zde také archiv plateb, objednávek a požadavků na zákaznickou podporu.

Klientskou sekci najdete na adrese: https://muj.cesky-hosting.cz/


Webmail

je emailový klient na webu. Pro čtení, odesílání a správu e-mailu kromě webového prohlížeče nepotřebujete žádný software. Webmail je přístupný z jakéhokoli počítače, který je připojen k internetu. Můžete tak pracovat s e-maily na dovolené i mimo kancelář. Webmail doporučujeme používat pouze jako doplňkový nástroj pro práci s poštou.

Webmail najdete na adrese https://webmail.cesky-hosting.cz/.


Změna nastavení e-mailu

Jednoduchá aplikace pro změnu hesla a dalších vlastností e-mailové schránky bez nutnosti přístupu do klientské sekce. Pro přihlášení potřebujete pouze heslo do dané schránky.

Aplikaci najdete na adrese: https://muj.cesky-hosting.cz/email/


MySQL/MariaDB Admin

Nástroj pro správu databází MySQL/MariaDB. Pro jednotlivé databázové servery jsou připraveny rúzné instalace nástroje phpMyAdmin.

Rozcestník pro nástroje phpMyAdmin: https://mysql.cesky-hosting.cz/


PostgreSQL Admin

Nástroj pro správu databází PostgreSQL - phpPgAdmin resp. Adminer.

PhpPgAdmin pro databáze řady 8 najdete na adrese: https://pgsql.cesky-hosting.cz/, Adminer pro databáze řady 9 a vyšší najdete na adrese: https://pgsql2.cesky-hosting.cz/


WebFTP

je FTP klient na webu. Pro pohodlnou správu souborů doporučujeme používat SFTP/SCP či FTP software. Webová verze slouží spíše jako jako doplněk pokud nemáte k dispozici jinou možnost.

WebFTP najdete na adrese: https://webftp.cesky-hosting.cz/


Statistiky

Nástroj pro zobrazení podrobných statistik vaší webové prezentace. Statistiky zobrazují údaje o návštěvnosti webu, konkrétních stránkách, počty návštěvníků, dobu, po kterou na webu zůstali, ale i jaké prohlížeče i operační systémy používají a jejich verze, z jakých stránek se k vám dostali a další informace.

Stránka pro zobrazení statistik: https://statistiky.cesky-hosting.cz/

Všestranný webhosting za 59 Kč/měsíc
125 Kč/měsíc bez DPH1)

14 dní zdarma na otestování webhostingu Vrácení platby do 30 dnů Objednat


Potřebujete poradit?
Jsme online