Nacházíte se zde: Úvod Podpora Články Hostingové zprávy Soutěž o tvář Českého hostingu a 50% sleva na hosting

Soutěž o tvář Českého hostingu a 50% sleva na hosting

V dubnu jsme slibovali pěkné slečny a hodnotné ceny. Jak jsme slíbili, tak jsme udělali. Dnes začíná velká soutěž, ve které zvolíte novou tvář Českého hostingu a vyhrajete více než 100 cen. Abyste nemuseli čekat na svou výhru dlouhých 60 dnů, připravili jsme výjimečnou 50% slevu na webhosting.

Zvolte tvář Českého hostingu

Na apríla jsme spustili nové stránky, které si vyžádali stovky hodin práce než jsme dostali nápad, že by Český hosting měla reprezentovat konkrétní tvář. Našli jsme krásnou Cecile [čti: Sesil] (blondýnka nahoře nad navigací) a příliš pozdě jsme zjistili, že je velice oblíbená a její tvář používají jiné firmy. Bylo jasné, že musíme vybrat novou dívku a o tom kdo se stane novou tváří Českého hostingu necháme rozhodnout Vás, naše zákazníky a soutěžící.

Z třiceti modelek jsme vybrali 12, ze kterých vyberete jednu, která Vás i nás bude provázet na webu i mimo něj v dalších letech. Myslíme, že si svou favoritku určitě najdete a podpoříte jí.

Hlasujte a taktizujte

Hlasovat a soutěžit můžete na oficiálním webu soutěže. Soutěž probíhá ve třech kolech. Z prvního kola postoupí 6 dívek. Do třetího kola postoupí 3 a z nich vzejde vítězka. Během dvou měsíců (od 4.5.2009 do 3.7.2009) můžete dát celkem 60 hlasů. Pokud dáte hlas dívce, která postoupí do dalšího kola, hlasy se Vám započítají, pokud ne, získáte pouze polovinu hlasů, které jsme udělili. Můžete vsadit všechno na jednu dívku nebo taktizovat a rozdělit hlasy mezi více dívek.

Co můžete vyhrát?

Soutěžíme o 112 cen, mezi kterými jsou mininotebook Asus EEE PC 1000h, herní konzole Microsoft Xbox 360, iPody a legendátní sluchátka KOSS, webhostingy a domény zdarma.

Protože jsme fanoušci a znalci Červeného trpaslíka, rozhodli jsme se do soutěže zařadit 20 kompletních sérií toho kultovního seriálu na DVD. Jde sice o papírové vydání, ale obsah je stále stejně kvalitní.

Narozeninová akce s 50% slevou na hosting

Každý nový zákazník, který v květnu objedná webhosting, dostane od nás dárek: 50% slevu na webhosting na jeden rok. Protože slavíme významné kulaté výročí Českého hostingu, rozhodli jsme se dát naším klientům pořádný dárek. Ať si objednáte jakoukoli doménu z naší nabídky, registraci i převod, dostanete hosting za polovinu. Pokud jste doteď váhali s vyzkoušením našich služeb, teď máte příležitost zkusit je za nejnižší cenu v celé naší historii.

Například doména .cz s webhostingem na 1 rok Vás vyjde na 790 Kč. Nadnárodní doména dokonce na 750 Kč/rok s hostingem. Neváhejte a vyzkoušejte kvalitní služby za minimální cenu.

Objednejte doménu a získáte webhosting za polovinu

Zpět na přehled

Komentáře

Žádné příspěvky

Přidat příspěvek

Maximální počet znaků pro zprávu je 1000. Napsáno znaků: 0
Není povoleno vkládání HTML.

Pokud jste člověk, nevyplňujte

Sečtěte a zaokrouhlete (33.8 + 34.2) *

Údaje označené hvězdičkou a tučně jsou povinné.

Nahoru