Nacházíte se zde: Úvod » Domény » Převod domény

Převod domény

Na této stránce Vám vysvětlíme co je služba převodu domény a jak převod domény objednat.

Převod domény

Pokud již vlastníte doménu, kterou jste si ale zaregistrovali u jiné společnosti, a chcete začít využívat naše služby, můžeme provést převod domény. Převodem domény převezmeme všechny úkoly související s její správou, doména začne fungovat z našich serverů a na nás je i starost o expiraci domény.

K převodu domény budete potřebovat vždy alespoň jeden autorizační údaj, kterým prokážete své právo nakládat s doménou. Takovým autorizačním údajem je nejčastěji e-mail vlastníka domény,nastavené heslo nebo vlastnoruční podpis. Službu převod domény poskytujeme zdarma, správci domén ovšem někdy požadují při převodu prodloužení domény na další období. Stává se tedy, že při převodu bude muset dojít k prodloužení domény a zaplacení související částky.

Jaké domény převádíme

Převádíme všechny domény, které máme v nabídce. Provozovat u nás můžete i domény, které standardně nenabízíme. Pokud vlastníte takovou doménu, nebo nechcete měnit registrátora, stačí si doménu u nás objednat a následně provést změnu nameserverů domény (DNS). V naší nápovědě naleznete detailní informace o postupech převodů domén.

Přehled domén, které aktuálně spravujeme naleznete v referencích webhostingu.

Jak objednat převod domény

Převod domény můžete objednat stejně jako registraci domény on-line objednávkou.

  1. Zadejte název Vaší domény do formuláře a formulář Vám odpoví, zda je doména obsazená nebo volná a nabídne možnost převodu
  2. V dalším kroku pak zadáte Vaše údaje a objednávku odešlete
  3. My objednávku schválíme, připravíme potřebné podmínky pro převod a pošleme Vám příslušnou výzvu k úhradě

Objednat převod domény

  

Další domény za akční ceny

Ocenění Českého hostingu - Nejlepší webhosting PHP + MySQL a Webhosting roku Twitter Českého hostingu

Zákaznická podpora je nyní off-line