Nacházíte se zde: Úvod Kontakty O společnosti

O společnosti THINline s.r.o.

Český hosting provozuje společnost THINline s.r.o. Přečtěte si o našich službách, vizích i historii.

THINline s.r.o.

Jsme česká společnost, založená v roce 2003. Specializujeme se na internetové služby. Zakládáme si na tom být společností schopných a ochotných lidí, kteří si Váží spolupráce se zákazníky.

Naše hlavní obory jsou

  • komplexní hostingová řešení
  • webdesign, webdevelopment, e-marketing.

Našim cílem je poskytovat špičková a přitom dostupná řešení, která dobře slouží a pomáhají budovat vstřícné a trvalé vztahy s našimi zákazníky. Důvěra, spolehlivost a spokojený zákazník je náš prvořadý cíl.

Za léta pilné práce jsme získali řadu ocenění a jsme velmi rádi, že v relativně malém týmu jsme si vybudovali stabilní postavení mezi předními poskytovateli internetových a hostingových řešení v ČR.

Krátký pohled do historie služby

Český hosting jsme začali budovat již v roce 2003. Našim cílem bylo poskytnout cenově dostupné a široce použitelné řešení, které jsme na trhu postrádali - vše v rámci jediného programu. Zároveň jsme chtěli poskytnout vhodnou službu pro lajky i webdesignéry a usnadnit v té době se rozjíždějící služby zaměřené na SEO.

Služba se od svého vzniku stala velmi oblíbenou díky výbornému poměru výkon/cena i rozsahu služeb a vstřícnosti zákaznické podpory. Během 3 let jsme se dostali mezi prvních 10 poskytovatelů webhostingu v ČR. Zároveň jsme jako vůbec první služba získali ocenění Webhoster roku v soutěži pořádané portálem Lupa.cz. Během 15 let jsme se postupně propracovali mezi pět největších poskytovatelů webhostingu v ČR.

Naši filozofii "vše v jednom programu" jsme zůstali věrni nyní již témeř 20 let. Náš model univerzálního programu už v současnosti není ojedinělý, a proto se soustředíme zejména na další rozšiřování služeb v rámci našeho programu i rozvoje souvisejících služeb, abychom mohli nabízet vždy lepší a kvalitnější služby. Sami neustále rozvíjíme vlastní řešení, jako je např. klientská sekce pro správu webhostingu a domén, poštovní systém a další.

Dále jsme rozšířili naši nabídku také o managed (tj. s kompletní správou) virtuální a dedikované servery, které jsou stále populárnějším řešením pro rozsáhlejší projekty a klienty s více projekty a kde jsme se také propracovali mezi přední poskytovatele managed serverů v ČR.

Loga ke stažení

.ai (vektor)
.eps (vektor)
.jpg
.png (průhledné)
.ai (vektor)
.eps (vektor)
.jpg
.png (průhledné)

Objednejte si hosting ještě dnes

Špičkový webhosting s pohodlnou klientskou sekcí a profesionální zákaznickou podporou.

  • 14 dní na vyzkoušení
  • Garance vrácení platby do 30 dnů

125 Kč 59 Kč

71,39 Kč s DPH/měsíc

Akční sleva 53 % pro nové objednávky na 1. rok

Nahoru