Nacházíte se zde: Úvod » Webhosting » Reference » Ohlasy našich klientů

Ohlasy našich klientů

Vybrali jsme některé reakce zákazníků na naše služby, abyste si mohli udělat představu v čem jsou naše služby kvalitní a také proto, že nám na názorech našich klientů skutečně záleží a rádi je zveřejníme.

Ohlasy na služby Českého hostingu

Martin Král - punygames.com

"VMS od Českého Hostingu mám již více než 8 let. I přesto, že sleduji jaké jsou na trhu možnosti, jsem za tu dobu nikdy neuvažoval nad změnou. Jejich podpora jsou experti v oboru, vždy dobře a rychle poradí. Server je spolehlivý a přes klientskou sekci se dá velmi jednoduše spravovat."


František Pozděna - www.novy-svet.cz

"Zdravím vás,
nechci vás moc zdržovat, ale chtěl bych říct, že neznám firmu, která pracuje tak rychle a efektivně, jste skvělí, fakt!
Kdybych to mohl někam napsat veřejně, tak mě napište kam.
Ještě jednou díky za skvělou spolupráci a těším se na další."


Jan Vinopal - www.kevex.cz

"Zdravím, chtěl bych poděkovat za perfektní admin pro nastavení https na webové projekty! Skvělá práce!"


Jan Barbořík - www.devenio.cz

"Setkávám se u svých klientů s mnoha poskytovateli webhostingu - vážně jste nejlepší! Přístupem, servisem, službama, podporou, administračním rozhraním…celých pět let co jsem u vás. S každým dalším klientem který má problematického poskytovatele a odmítá přejít jinam (k vám) to doceňuji víc a víc. Keep going!"


Petr Mazanec - Mautilus, s.r.o.

"Mockrát Vám děkuji za rychlé, flexibilní a technicky fundované odpovědi a za vyřešení problému, byť, jak píšete, není systémové (s čímž se plně ztotožňuji) - nicméně nám nyní velmi pomůže.
Je radost mít spolehlivého partnera a oporu ve Vaší společnosti. Velice si spolupráce s Vámi vážíme.
Za společnosti Mautilus, s.r.o. všem zaměstnancům Vaší společnosti velice děkuji a přeji hodně úspěchů."


Otto Harák - www.ardentbrno.eu

"Chtěl bych Vám osobně poděkovat, neboť spolupráce s Vámi je vynikající. Já nejsem žádný počítačový expert a jsem rád, že dovede poradit i pochopit moje občas velmi základní dotazy."


Richard Marvan - Formark

"Prostě klasika, v Českém hostingu se maká a nekecá :-) Díky za skvělé a rychlé služby."


Lubor Bílek - WebDesign Works

"Dobrý den, děkuji, toto je úplně nejlepší řešení. Měl jsem za to, že sami zakládat funkce/triggery nemůžeme. Nyní je vše přesně podle našich představ. Rád bych touto cestou poděkoval za skvělou podporu, kterou poskytujete, jste v tomto směru skutečně výborní!"


Mošna Hašek - Grand Finance s.r.o.

"Jednoduchá a stručná administrace, super služby, jsme spokojeni, proto jsme u vás!!"


Michal Dusil - www.dusil.cz

"Panove, dekuji mnohokrat za perfektni podporu a pomoc pri reseni problemu! TAKTO ma vypadat zakaznicka podpora a MNOHO firem a jejich zamestancu by si z vas mela vzit priklad! Jeste jednou diky!"


Ivan Heráň

"Po delší době jsem u vás zakládal doménu a hosting, tak jsem poprvé viděl váš nový web. Blahopřeji. Je to pro mě ukázka, jak bych si představoval dokonalý web jak z hlediska získávání informací, tak estetického a administrativního."


Lukáš Elner - www.elner.cz

"OK, dekuji moc za info... jeste jedna vec, da se nekde ocenit vase prace? Myslim celeho Ceskeho hostingu. Jsem u vas sice kratce, ale jsem velice spokojen s technickou podporou a veskerym jednanim. Dekuji..."


Jaroslav Bambous

"Dobrý den, děkuji za promptní vyřízení požadavku. Velmi oceňuji váš přístup k zákazníkům. Ochota pracovat i mimo oficiální hodiny se jen tak nevidí. S pozdravem, J. Bambous"


Petr Prokeš - www.podlesin.eu

"Dobrý den, jsem přímo nadšen vším co děláte a jak to děláte. Už jsme u vás skoro rok a za celou dobu nenastal okamžik, kdy bych litoval volby domény u vás. Zákaznická podpora je blesková a zákazník se cítí jak v bavlnce. Myslím, že vaše společnost je mezi hostingy to NEJ. Komfort za minimální ceny a ještě slušné zacházení. Přeji vám vše nejlepší, mnoho spokojených zákazníků a štěstí do dalších let. S pozdravem obec Podlešín"


Martin Jusko - www.kulturacaslav.cz

"Mnohokrát děkuji a musím pochválit celou vaši zákaznickou podporu za její hbitost, odbornost a trpělivost, opravdu se mi s vámi dobře spolupracuje."


David Smejkal

"Dobrý den, děkuji za informaci, velmi si vážím vaší rychlé podpory a kvality služeb. U bývalého poskytovatele jsme byli velmi nespokojeni a tak se jej chceme "zbavit" co nejdříve."


Adam Holman - www.phalko.cz

"Dekuji mnohokrat za briskni vyrizeni mych pozadavku, je prijemne se setkavat s takovouto rychlosti a ja jsem rad ze mam sve domeny u Vas."


Daniel Redlich - Redlich Software

"Vážení kolegové, doufám, že naši spolupráci nezakřiknu, ale jsem velmi příjemně překvapen rychlostí Vaší práce. Čekal jsem, že převod domény a hostingu bude trvat jeden, dva dny - a zvládli jste to takřka obratem. Výpadek mých stránek a mailů trval ani ne pár hodin, v podstatě jen než jsem se vzpamatoval z vaší bleskové odezvy a zorientoval se v potřebných záležitostech. Zároveň velmi oceňuji, že si mohu sám spravovat maily, přístupová hesla a další. Obdobně chválím technickou dokumentaci, kterou máte na vašich stránkách. Díky."


David Grudl - Texy

"Chtěl bych vám poděkovat za téměř tři roky sponzorování hostingu Texy.info. Jsem rád, že jsem si takto mohl Český hosting "ošahat", a myslím, že vaše zákaznická podpora i webové klientské rozhraní nemá v českém prostředí konkurenci. Vaše služby doporučuji ostatním."


Jan Rozehnal - Artic Studio

"Jsem velmi spokojen s profesionalitou, jakou nabízí Český hosting. Měl jsem možnost vyzkoušet řadu společností, nakonec jsem zůstal u Vás a jsem opravdu rád."


Jana Forsythová - Čistý design

"Dobrý den.
Už delší dobu přemýšlím to tom, že vám napíšu, abych vám poděkovala za vaše služby. Jako webdesignérka mám tu čest jednat s různými společnostmi a musím říct, že ve srovnání s ostatními společnostmi, se kterými jsem kdy jednala, jsou vaše služby po všech stránkách jednoznačně nejlepší. Velmi oceňuji také rychlou podporu. Jsem velice ráda, že váš hosting mohu s čistým svědomím doporučovat svým zákazníkům - většina z nich již vaše služby využívá a jsou spokojeni.
Přeji vám tedy hodně úspěchů a věřím, že se na kvalitu vašich služeb budu moci i v budoucnu vždy spolehnout.
Děkuji!"


Martin Černý - RealExpert s.r.o.

"Děkuji za perfektní a rychlé vyřízení mé žádosti. Jste skvělí! Je mi jasné, že jsem udělal dobře, že jsem k Vám přešel a přenesl domény. Budeme Vás doporučovat!"


Pavel Rada - iFOLK.cz

"Díky moc za ochotu a čas. iFOLK vystřídal několik hostingů, než konečně našel vás :-) Je zajímavé, že to, co je jinde děsný problém se u vás nabízí buď už v základní nabídce, nebo není problém se s vámi dohodnout. Jen tak dál!!"


Jiří Převrátil

"Po několika letech spolupráce s Českým hostingem (společnost u které pracuji již také hostuje na Českém hostingu) jsem přesvědčen o velmi dobře fungující službě a o výborně odvedené práci, za což vám děkuji."


Jaroslav Mičan - Plaváček webdesign

"Pánové děkuji mockrát.
Jste fakt nejlepší. Trochu jsem trnul ohledně toho mod_rewrite, protože kdekoli u konkurence mi to nikdy nefungovalo bez 14denního dohadování s podporou a někdy vůbec. Fakt si vážím vaší práce a jsem rád že jsem vám tohoto klienta doporučil a rozhodně nebude poslední."


Pavel Prostřední - BusinessWeek.cz

"Po pečlivém vybírání mezi tuzemskými hostingy jsme se rozhodli umístit BW na servery společnosti Český Hosting.
Rozhodování bylo o to jednodušší, že zde již máme jednu prezentaci umístěnou a jsme velmi spokojení jak s rychlostí, tak s kvalitou služeb i velmi příznivými cenami.."

Článek BusinessWeek.cz změnil hosting na Český hosting, 11.8.2005 (dnes již neaktivní)


Jaroslav Malina - Alphanumeric.cz

"Český hosting v době svého vzniku nasadil velmi vysokou laťku a v té době byl naprosto bezkonkurenční. Díky němu se celková úroveň hostingových služeb v ČR zvedla o sto procent. Dnes je jeho největší předností především spolehlivost, bezpečnost a samozřejmě cena. O ochotě a schopnostech administrátorů netřeba hovořit, ty jsou naprosto bezchybné."


Martin Koníček - blog.air4web.com

"Hlavní důvod, proč jsem u Českého Hostingu je také velmi dobré zabezpečení. Díky mým širokým znlastem zabezpečení jsem prohledal hodně velkou část administrativní části proti chybám. Našel jsem pouze jednu hypotetickou skulinku, která se díky dalším bezpečnostním opatřením nedala zneužít. Konkrétně při každém načtení stránky v administraci se znovu přihlašujete a ověřuje se speciální token. Něco takového prolomit není vůbec jednoduché..."
Článek Český Hosting je nejbezpečnější - 13.3.2005


Marcel Kupka - www.zivotopisyonline.cz

"Zatímco jsem s rodinou byl nakoupit, Český hosting pracoval...
Musím opravdu říct, že přestože někdy zareaguji na nějaký Váš výpadek trochu podrážděně, Váš přístup k zákazníkům je opravdu přístupem kvalitním a chápajícím - věřím, že odkaz, který vede ze Životopisy online (z patičky) již nějaký čas na adresu Českého hostingu, Vám přivede sem tam nějakého nového zákazníka..."


Štěpán Mejzlík - www.english-online.cz

"Mnohokrát děkuji za Vaši radu. Skutečně mi pomohla. Jste vážně skvělí.
S vašimi službami jsem nadmíru spokojen. Především s vaším přístupem ke svým zákazníkům, kteří pro vás, jak se zdá, jsou víc než jen zdrojem financí, který lze lehce oškubat."


Vít Dlouhý - www.vitdlouhy.cz

"Ano, přešel jsem z pipni.cz na www.ceskyhosting.cz a změnu si nemůžu vynachválit - maj suprovou klientskou sekci a moc ochotný adminy."
Komentáře k článku - 3.5.2004


Václav Štrupl - www.vaclavak.net

"S výběrem a nákupem nové domény přišla na řadu také změna hostingu. Na základě výtečné nabídky a dobrých referencí od známých jsem si vybral Český hosting a musím říct, že lepší hosting jsem zatím neviděl. Všechno proběhlo hladce, rychle a bez nejmenších problémů. Rozhraní pro správu účtu je přehledné, intuitivní a dobře promyšlené. Pokud o změně hostingu uvažujete, není co řešit."
Článek na www.vaclavak.net - 25.4.2004


Dušan Janovský - Jak psát web

"Na Českém hostingu si vážím zejména výjimečně vstřícné a rychlé uživatelské podpory.
Nemám u nich normální stránky, ale měřící tečku pro statistické účely. Jedná se o velmi speciální službu, kterou možná nikdo kromě mě nepožaduje. Je docela složité nastavit tam logování nebo kešování, ale správci serveru to zvládli, dokonce ve velmi krátkých termínech."


Pavel Humpolec - www.rivil.com

"Ja presel na Cesky hosting minuly tyden ... asi treti delsi vypadek databazoveho serveru na mem starem hostingu a odmlceni adminu me vyhnalo a ... Cesky hosting je zatim velice prijemny, ochotny.. libi se mi tam."
Komentáře k článku - 4.5.2004


Všestranný webhosting za 59 Kč/měsíc
125 Kč/měsíc bez DPH1)

14 dní zdarma na otestování webhostingu Vrácení platby do 30 dnů Objednat


Potřebujete poradit?
Jsme online