Nacházíte se zde: Úvod » Webhosting » Otestování zdarma

Vyzkoušejte si Český hosting

Dbáme na kvalitu našich služeb a chceme, abyste byli s volbou webhostingu spokojeni.
Proto nabízíme 14 dní na bezplatné otestování služby a zároveň garantujeme vrácení platby.

Věříme, že Český hosting bude pro Vás ta správná volba, ale zároveň víme, že výběr webhostingu nepatří mezi rychlá rozhodnutí.

Pokud si kladete otázky: "Poběží mi tam moje stránky?", "Bude se mi web dobře spravovat?", "Budu rozumět administraci?", je nejlepší možností si službu přímo vyzkoušet.

14 dní na otestování zdarma

Nabízíme možnost plnohodnotného vyzkoušení našeho webhostingu bez nutnosti platby. Po objednání služeb máte 14 dnů na jejich uhrazení, webhostingový účet je však zřízen a funkční okamžitě. V této době můžete služby vyzkoušet. Pokud byste nebyli spokojeni, objednávku neplaťte, informujte nás a my ji stornujeme.

Otestování se nevztahuje na služby registrace domény nebo převody domén, neboť tato služba je spojena s platbou registrátorům a k jejímu poskytnutí je nutné službu nejprve uhradit.

Další informace

Návod jak vyzkoušet hosting bez převodu či registrace domény naleznete v naší nápovědě.

Garance vrácení platby po dobu 30 dnů

Pokud zjistíte, že Vám náš webhosting z jakéhokoli důvodu nevyhovuje v prvních 30 dnech od uhrazení služby, stačí se obrátit na naši zákaznickou podporu a požádat o vrácení peněz.

Tato garance se nevztahuje na poplatky za registraci či převod domény. Dále se garance nevztahuje na služby, které si objednáte tzv. "na míru". V tomto případě Vám vrátíme uhrazenou cenu sníženou o cenu těchto služeb.

Související informace – Kudy dál

Všestranný webhosting za 59 Kč/měsíc
125 Kč/měsíc bez DPH1)

14 dní zdarma na otestování webhostingu Vrácení platby do 30 dnů Objednat


Potřebujete poradit?
Jsme online