Nacházíte se zde: Úvod » Pro zákazníky » Hostingové zprávy » Předávání skútru Kentoya ZOOM 4T

Předávání skútru Kentoya ZOOM 4T

21. 10. 2005

O prázdninách jsme pro vás s českou firmou Kentoya připravili soutěž o výtečný skútr ZOOM. Podmínky soutěže splnilo 131 soutěžících. Výherce převzal výhru, skútr ZOOM 4T, dne 5.10.2005. Jak vše probíhalo?

Předání skútru výherci letní soutěže

Výherce letní soutěže byl vylosován 16.9.2005 ze všech 131 soutěžících, kteří splnili podmínky soutěže. Štastným výhercem nového skútru Kentoya ZOOM 4T se stal pan Pataki z Brna.

Předání výhry proběhlo v moto-salonu Kentoya v Korunní ulici v 11 hodin ve středu 5.10.2005. Výběr barvy skútru jsme ponechali na Kentoye a zvolila dobře: svěží dravou žlutou. Pan Pataki měl z výhry velkou radost, i když se na fotografiích tváří decentně.

Slečny z Kentoyi se nám ochotně věnovaly a pomohly cenu výherci předat spolu s představením skútru novému majiteli. Cenu za Český hosting předával kolega Pavel a s panem Patakim mi oba zapózovali u skútru. K fotografování se nám podařilo přemluvit i slečnu z Kentoyi.

První jízda

Přes veškeré očekávání nebyla první projížďka delší než 5 metrů. Bohužel jsme se museli smířit s tím, že ve skútru byla z důvodů převozu jen minimální zásoba benzínu a navíc byl motor příliš studený. První projížďku jsme proto ponechali na panu Patakim po úspěšném převozu do Brna.

Převoz skútru

Nejvíce odvážným byl nakonec převoz skútru. Výherce přijel v Renault Mégane Combi. Převoz se jevil zprvu v podstatě nemožně, protože skútr vypadal jen o trochu menší než automobil, ale přesto jsme v zájmu vědy a pokroku ochotně panu Patakimu pomohli a výsledkem je poměrně zdařilý návod, jak převést skútr Kentoya ZOOM 4T v kufru Megana (sledujte fotky v připojené fotogalerii).

S panem Patakim jsme hovořili dva týdny po předání výhry a na skútru se spokojeně prohání. Doufáme, že také přispěje aktuálními fotokami do naší fotogalerie.


Fotogalerie

Na detail fotografie se dostanete po kliknutí na náhled nebo popis. Fotografie se otevírá do nového okna.

Komentáře

přidat komentář


1

Aleš | 28. 10. 2005, 23:58:41 |

Už vím, proč jsem skútr nevyhrál já ...
Mám krátkýho Favorita s malým kufrem a v něm navíc nádrž na LPG. :-)

2

Pet | 1. 11. 2005, 08:20:22 |

Škoda, že se nedá vyhrát ten Megan, taky bych se zaregistrovala :-)))

3

Dan Karafiát | 4. 11. 2005, 01:11:17 | http://www.diskografie.cz

Mohlo by být takových soutěží určitě více :)... taky bych si nestěžoval, kdybych vyhrál nějaké to Ferrari :))

4

Kejmal | 2. 10. 2007, 09:54:31 | http://www.sety.cz

Nevadil by mi :-)


Přidání komentáře

Každý vložený komentář je zkontrolován a teprve poté zveřejněn. Příspěvky, které nebudou k tématu, nezajímavé nebo vulgární nebudou zveřejněny. Komentáře také neslouží k řešení záležitostí zákaznické podpory. Komentář vkládejte pouze jednou, schválení by mělo probíhat do 24 hodin.

Váš komentář

Autor: *
E-mail:
WWW:
Komentář: *
Nepoužívejte HTML značky.
Sečtěte a zaokrouhlete 10.9+1

Zákaznická podpora je nyní off-line