Nacházíte se zde: Úvod Podpora Nápověda Virtuální a dedikované servery Objednávky a platby

Virtuální a dedikované servery

Virtuální a dedikované servery jsou služby nabízející vyhrazený hosting. Jsou vhodné pro aplikace, které nejsou svým charakterem či požadavky vhodné na sdílený hosting - buď svou vysokou provozní náročností, nebo nestandardními požadavky na nastavení služeb. Druhým důvodem využití je možnost provozovat na nich bez dalších poplatků libovolné množství domén. Bližší informace o naší nabídce těchto služeb najdete na stránkách www.spolehlive-servery.cz.

Objednávka služeb

Pokud již jste zákazníkem Českého hostingu, pak objednávku virtuálního serveru proveďte z klientské sekce z části Objednávky ze záložky Objednávka serveru. Server tak bude automaticky přiřazen k Vašemu stávajícímu uživatelskému účtu. V objednávce si zvolte variantu virtuálního serveru a platební období. Po odeslání a zpracování objednávky Vám na kontaktní e-mail přijdou informace o platbě za první období. Po přijetí příslušné platby bude server zřízen a můžete jej začít využívat.

Nejste-li ještě zákazníkem Českého hostingu, objednávku proveďte na stránce objednávky na webu spolehlive-servery.cz. V objednávce si zvolte variantu virtuálního serveru, platební období a zadejte Vaše kontaktní a fakturační údaje. Po odeslání a zpracování objednávky Vám na kontaktní e-mail přijdou informace o platbě za první období a také přístupy do klientské sekce, kde následně můžete provádět správu veškerých služeb. Po přijetí příslušné platby bude server zřízen a můžete jej začít využívat.

SuperVMS, tedy virtuální managed servery s vyhrazeným výkonem, zřizujeme po domluvě.

Dedikované servery jsou zřizovány po domluvě a sepsání smlouvy o pronájmu, v níž jsou stanoveny individuální podmínky pronájmu.

Platby

Virtuální servery jsou hrazeny na základě výzev k úhradě vystavovaných předem na období zvolené v objednávce. Informace o platbě jsou vždy zasílány na kontaktní e-mail. Daňový doklad - faktura je vystavena vždy po přijetí požadované platby a je v elektronické podobě zaslána e-mailem.

Způsob úhrady dedikovaných serverů je vždy stanoven individuálně ve smlouvě o pronájmu.

Zpět na nadřazené téma

Objednejte si hosting ještě dnes

Špičkový webhosting s pohodlnou klientskou sekcí a profesionální zákaznickou podporou.

  • 14 dní na vyzkoušení
  • Garance vrácení platby do 30 dnů

125 Kč 59 Kč

71,39 Kč s DPH/měsíc

Akční sleva 53 % pro nové objednávky na 1. rok

Nahoru