Nacházíte se zde: Úvod Podpora Nápověda Objednávky a zřízení služeb Změna služeb

Výměna hostingu mezi doménami

Hostingové služby jsou vždy vázány na konkrétní doménové jméno. Proto není možná výměna domén pro daný hosting. Co ale možné je, je změna hostingu mezi doménami.

V tomto případě hosting u jedné domény zrušíme a založíme jej pro doménu druhou. Pro nový hosting použijeme zbývající platbu z hostingu původního (*). Následuje postup této operace:

  1. Z hostingu stávající domény, který chcete zrušit, zálohujte všechna svá data. Vše bude smazáno!
  2. Autorizovaným požadavkem z klientské sekce (z formuláře v části Zákaznická podpora) nás požádejte o výměnu hostingu mezi příslušnými doménami. Uveďte, že potřebnou zálohu dat jste již provedli.
  3. My původní hosting zrušíme a pro novou doménu založíme hosting nový. O dokončení Vás budeme informovat.
  4. Nyní si již na novém hostingu můžete připravit potřebné služby a nahrát data na servery.

(*) Při této změně se započítává pouze období skutečně zaplacené cenou dle platného ceníku. Období získané jinak (např. jako bonus při nějaké akci apod.), je vázáno na hosting konkrétní domény a při změně započítáno není.

Změna názvu domény

Pokud se před zaplacením objednávky rozhodnete, že chcete změnit název objednané domény, informujte nás. Vaši objednávku stornujeme, novou doménu si pak objednáte objednávkou novou.

Změna názvu domény po zaplacení objednávky a dokončení registrace domény již bohužel možná není. Doménové jméno je totiž zaregistrováno na vybrané období (obvykle 1 rok) a stornování registrace není možné. Doménu je možné zrušit až po uplynutí příslušného období. V takovém případě je tedy třeba objednat a zaplatit doménu jinou.

Zpět na nadřazené téma

Objednejte si hosting ještě dnes

Špičkový webhosting s pohodlnou klientskou sekcí a profesionální zákaznickou podporou.

  • 14 dní na vyzkoušení
  • Garance vrácení platby do 30 dnů

125 Kč 59 Kč

71,39 Kč s DPH/měsíc

Akční sleva 53 % pro nové objednávky na 1. rok

Nahoru