Nacházíte se zde: Úvod Podpora Nápověda Objednávky a zřízení služeb Slevový program

Slevový program

Slevu na naše služby můžete získat několika způsoby:

  • Pro zákazníky, kteří u nás využívají více služeb, nabízíme množstevní slevy na hosting nebo množstevní slevy na domény.
  • Aktuálně platí akční cena nově objednaného hostingu na celý první rok ve výši 59 Kč + DPH měsíčně (708 Kč + DPH ročně). Příslušná sleva se automaticky započítá jak v objednávce pro nové zákazníky, tak v objednávce stávajících zákazníků v klientské sekci.
  • Slevu v objednávce je také možné získat zadáním objednávkového kódu (kupónu). Ten můžete najít například na našem facebooku, či jinde na Internetu. Slevy nelze kombinovat, platí vždy ta větší.
  • Různá zvýhodnění (slevy, domény zdarma, dárky...) také můžete získat při nepravidelných dlouhodobých i krátkodobých akcích.

V souvislosti s našimi službami máte možnost získat i jinou výhodu - provize za zprostředkování objednávek. Bližší informace o našem provizním systému najdete na stránkách https://provize.cesky-hosting.cz/.

Množstevní slevy na hosting

Při využívání více hostingů nabízíme možnost získat množstevní slevy na hosting (sleva se neváže na poplatky za domény). Nabízené slevy jsou popsány v následující tabulce.

Počet hostovaných domén Sleva
5 a více 10%
20 a více 20%
50 a více 30%

Sleva se vždy aplikuje na konkrétní uživatelský účet - pod ním musejí být vedeny všechny domény, na jejichž hosting bude poskytnuta sleva. Máte-li o poskytnutí slevy zájem a máte-li na ní nárok podle výše zmíněných informací, požádejte o nastavení slevy naši zákaznickou podporu. Sleva je po nastavení aplikována na nově objednané hostingy i na všechny hostingy stávající (při jejich prodlužování).

Množstevní slevy na domény

Množstevní slevy také můžeme na požádání poskytnout na udržovací poplatky domén (od pěti domén dané TLD). Možnost poskytnutí a případnou výši slev Vám sdělíme na požádání. Rozhodující je v tomto případě objem využívaných služeb (zejména hostingových) a historie spolupráce.

Zpět na nadřazené téma

Objednejte si hosting ještě dnes

Špičkový webhosting s pohodlnou klientskou sekcí a profesionální zákaznickou podporou.

  • 14 dní na vyzkoušení
  • Garance vrácení platby do 30 dnů

125 Kč 59 Kč

71,39 Kč s DPH/měsíc

Akční sleva 53 % pro nové objednávky na 1. rok

Nahoru