Nacházíte se zde: Úvod Podpora Nápověda Klientská sekce Uživatelské účty

Vytvoření uživatelského účtu

Pro správu objednaných služeb slouží klientská sekce. Uživatelský účet a související přístup do klientské sekce je vytvořen automaticky při objednání služeb.

Pokud budete později objednávat další služby, objednávku proveďte z klientské sekce - nově objednané služby budou přiřazeny k Vašemu stávajícímu uživatelskému účtu. Správu všech služeb tak budete mít pohromadě a navíc můžete získat i množstevní slevy na hosting.

Sloučení uživatelských účtů

Uživatelské účty je možné sloučit - všechny objednané domény, servery, platby, faktury apod. tak budou přístupné pod jedním vybraným uživatelským účtem (ostatní účty budou zrušeny). Zároveň tím přejdou všechny závazky odběratele původního účtu na odběratele účtu, který bude zachován.

Pokud chcete sloučení provést, napište autorizovaný požadavek na zákaznickou podporu z účtu, který má být zrušen a uveďte do něj, s jakým účtem jej chcete sloučit (tento postup je nutný kvůli ověření požadavku).

Přístup do více uživatelských účtů

Přístup do svého uživatelského účtu můžete delegovat i jiným uživatelům našich služeb. Delegovaný uživatel se do příslušného uživatelského účtu nemusí přihlašovat (nemusí ani znát Vaše přístupové údaje), může se jednoduše přepnout z nabídky v jeho účtu v klientské sekci.

Povolení přístupu do daného účtu (a stejně tak zrušení) je možné provést v klientské sekci v části Osobní nastavení na kartě Přístupy. Povolení přístupu proběhne zadáním uživatelského jména a hesla k uživatelského účtu uživatele, jenž má k danému účtu dostat přístup.

Tato funkce je užitečná pro uživatele, kteří spravují více uživatelských účtů (typicky třeba tvůrci webových stránek). Díky ní se nemusejí neustále přehlašovat mezi jednotlivými účty, ale jednoduše se přepínají z účtu svého.

Omezený přístup

Pro přístup do Vašeho účtu také můžete vytvořit nové uživatele s omezeným oprávněním. Správa těchto uživatelů taktéž probíhá v klientské sekci v části Osobní nastavení v záložce Přístupy.

Danému uživateli můžete definovat úroveň oprávnění pro přístup do částí Domény a hosting, Servery (u uživatelů vyhrazených služeb), Platby a faktury a Objednávky. U jednotlivých domén a hostingů můžete dále detailně specifikovat oprávnění na jednotlivá nastavení (e-maily, FTP, databáze apod.).

Zpět na nadřazené téma

Objednejte si hosting ještě dnes

Špičkový webhosting s pohodlnou klientskou sekcí a profesionální zákaznickou podporou.

  • 14 dní na vyzkoušení
  • Garance vrácení platby do 30 dnů

125 Kč 59 Kč

71,39 Kč s DPH/měsíc

Akční sleva 53 % pro nové objednávky na 1. rok

Nahoru