Nacházíte se zde: Úvod Podpora Nápověda Objednávky a zřízení služeb Jak objednat doménu a hosting

Hosting k parkované doméně

K zaparkované doméně je možné objednat hosting - v klientské sekci ve správě dané domény. O zřízení hostingu budete informováni e-mailem, ve kterém budou také obsaženy informace pro úhradu. Služby je možné začít využívat ihned.

Jak objednat?

Registraci nové domény či převod domény si můžete spolu s hostingem (e-maily, prostor pro webové stránky atd.) objednat na stránce objednávka.

Objednávku uděláte ve dvou jednoduchých krocích:

  1. V prvním kroku zvolíte jméno domény, kterou chcete objednat. Systém ověří, zda je zvolená doména volná nebo již existuje, a nabídne možnost pokračovat v objednávce registrace nové domény či převodu domény existující (jste-li vlastníkem).
  2. Ve druhém kroku vyplníte Vaše kontaktní a fakturační údaje. V případě registrace domény je také možné zadat samostatně údaje vlastníka domény (jsou-li odlišné od kontaktních a fakturačních údajů).

Po zadání všech potřebných údajů a potvrzení objednávky je proces dokončen. Na následující obrazovce jsou zobrazeny přístupové údaje do klientské sekce, zároveň je e-mailem zasláno potvrzení.

Pokud jste již klientem naší služby, objednávku proveďte z klientské sekce z části Objednávky. Nová doména tak bude automaticky přiřazena k Vašemu stávajícímu uživatelskému účtu a služby tak budete moct spravovat pod jedním přihlášením.

Kdy bude doména a hosting funkční?

Nově registrovaná doména bude zprovozněna obvykle v den přijetí a zpracování úhrady Vaší objednávky (u méně běžných domén může proces registrace trvat déle).
Převáděná doména začne fungovat obvykle do 24 hodin od dokončení převodu a provedení změny DNS.

Hostingové služby k registrované nebo převáděné doméně umožňujeme využívat hned po zpracování objednávky (tedy i před zaplacením). O zpracování objednávky Vás budeme informovat e-mailem, ve kterém získáte i informace pro úhradu objednaných služeb. Po založení hostingu a kontrole údajů v objednávce (což v pracovní době bývá otázka jen pár minut) můžete začít služby využívat - tedy připravit prezentaci na serveru, založit databáze, zřídit si e-maily atd.

Práci zahajte v klientské sekci, základní informace o nastavení a používání služeb najdete na stránce Jak začít používat hosting?.

Hromadná objednávka více služeb

Hromadné objednání různých služeb (domén, hostingů...) v jedné objednávce neumožňujeme. Služby pro každou doménu je třeba objednat zvlášť, pro každou objednávku je po jejím schválení také vystavena samostatná výzva k úhradě.

Nicméně nezaplacené výzvy k úhradě je možné sloučit do jedné, díky čemuž bude pro uhrazení více objednávek stačit jedna platba. Sloučení nezaplacených výzev k úhradě můžete provést v klientské sekci v části Platby a faktury. Předpokladem samozřejmě je, že jsou všechny objednávky provedeny pod jedním uživatelským účtem.

Zpět na nadřazené téma

Objednejte si hosting ještě dnes

Špičkový webhosting s pohodlnou klientskou sekcí a profesionální zákaznickou podporou.

  • 14 dní na vyzkoušení
  • Garance vrácení platby do 30 dnů

125 Kč 59 Kč

71,39 Kč s DPH/měsíc

Akční sleva 53 % pro nové objednávky na 1. rok

Nahoru